MSI Modern MD272QP Ultramarine inceleme!

MSI'ın yeni monitörü MSI Modern MD272QP Ultramarine inceleme videosu ile sizlerleyiz. KVM Switch ve Type-C bağlantı noktasına sahip monitör!

cs

MSI’ın yeni monitör modeli MSI Modern MD272QP Ultramarine inceleme videosu ile sizlerleyiz. KVM Switch ve Type-C bağlantı noktasına sahip monitör, PS5, telefon ve bilgisayarı aynı anda görüntülemenizi nasıl sağlıyor? İşte cevabı. cs

MSI Modern MD272QP Ultramarine inceleme!

KVM Switch sayesinde birden fazla cihazı tek mouse ve klavye seti ile zahmetsizce geçiş yaparak kullanabilirsiniz. HDMI ile birlikte Type-C’den görüntü aktarımı sağlayabiliyor, üstelik bağladığınız cihazı şarj etme özelliğine de sahip. MSI Productivity Intelligence yazılımı ile birden fazla pencereyi sabitlemek, farklı cihazlardan aynı anda görüntü almak (P.I.P.) ve renk profilleri arasında gezmek oldukça kolay. KVM Switch özelliğini kullanmak için PC, laptop ya da konsol cihazlarınızı hazırlayın. Her iki bilgisayarın da Windows 10 veya Windows 11 sürümlerine sahip olduğundan emin olun. Bu bilgisayarlardan birinde görüntü ve veri iletimini aynı anda gerçekleştiren bir USB Type-C portu bulunması gerekli. Productivity Intelligence aracını her iki bilgisayara da indirin ve kurun. MSI monitörünüz ve bilgisayarlarınız arasındaki bağlantılar için gerekli kabloları hazırlayın. Görüntü ve USB sinyalini aynı anda iletebilen bir Type C kablosuna ve bir USB Type-B’den Type-A’ya çeviren bir kabloya ihtiyacınız olacak. Diğer KVM Switch ayarlarını buradan yapabilirsiniz.


1   Panel Boyutu: 27″ (69 cm)
2   Pixel Arası Uzaklık: 0.2331(H)x0.2331(V)
3   Renk Sayısı: 16.7 M
4   Vesa: 75x75mm
5   Hoparlör: 2x 2W
6   Görüntü bağlantıları: 1x HDMI (1.4b), 1x DisplayPort (1.2), 1x Type-C (DP) 65W PD
7   USB: 1x USB 2.0 Type-B, 2x USB 2.0 Type-A, 1 x 3.5 mm ses girişi